Pytania i odpowiedzi

Jak uzyskam dostęp do szkolenia?

Zakupione przez siebie treści cyfrowe znajdziesz na stronie statusu zamówienia. Tam też znajdziesz podstawowe instrukcje umożliwiające stały dostęp do treści. Link do statusu zamówienia znajdziesz w wiadomości e-mail, którą otrzymałeś zaraz po złożeniu zamówienia oraz po dokonaniu płatności.

Czy mogę dokonać zwrotu konsumenckiego zakupionej subskrypcji?

Nie. Dostęp do szkolenia to treść cyfrowa, a te ustawowo nie podlegają zwrotowi konsumenckiemu (Art. 38, pkt. 13, Ustawa o prawach konsumenta). Dokonuj przemyślanych zakupów.

Czy mogę dokonać zwrotu konsumenckiego zakupionej subskrypcji?

Nie. Dostęp do filmu to treść cyfrowa, a te ustawowo nie podlegają zwrotowi konsumenckiemu (Art. 38, pkt. 13, Ustawa o prawach konsumenta). Dokonuj przemyślanych zakupów.

Co oznacza "przedsprzedaż" i jak z niej skorzystać?

Przedsprzedaż to forma sprzedaży, w której klienci wykupują szkolenie, zanim to jeszcze jest gotowe. Jeśli w ramach przedsprzedaży szkolenie zostanie wykupione przez określoną liczbę klientów, szkolenie trafia do realizacji. W przeciwnym przypadku uznajemy temat szkolenia jako "nie atrakcyjny" i przedsprzedaż zostaje anulowana, a wszystkie wpłaty zostają zwrócone. Po pomyślnym zakończeniu przedsprzedaży szkolenie trafia do sprzedaży regularnej. W ramach przedsprzedaży cena szkolenia jest niższa niż będzie kiedykolwiek w sprzedaży reglarnej. Po zakończeniu przedsprzedaży czas realizcji szkolenia wynosi zwykle do 3 miesięcy.

Przedsprzedaż odbywa się za pośrednictem systemu sprzedaży i czas jej trwania jest ograniczony. Jeśli szkolenie występuje w sprzedaży regularnej, oznacza to, że przedsprzedaż już się zakończyła. Aby być na bieżąco informowanym o pojawiających się przedsprzedażach, skorzystaj z naszej listy subskrypcyjnej.